Hakkımızda

Biz Kimiz?

1999 yılında teknoloji alanında çeşitli hizmetler vermek amacıyla AR-GE çalışmalarına başlayan Digikon, gelişim süreci çerçevesinde insan hayatını kolaylaştıracak bir çok teknoloji alanında çalışmalar yürüterek elde etmiş olduğu birikimi genç ve dinamik kadrosuyla hizmette kalite ve verimliliği ön planda tutarak yazılım alanında hizmet vermeye başlamıştır. Gelişen teknoloji ve iş dünyasında emin adımlarla ilerleyen firmamız toplam kalite süreci çerçevesinde değişmez bir kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyeti misyonu ile üstlenmiş olduğu bir çok projeyi başarıyla tamamlamış olup arz-talep durumuna göre sürekli geliştirmeye devam etmektedir.

Üstün nitelikli teknoloji altyapısını ve birikimi uzman kadrosuyla birleştirerek 1999 yılında şirketleşen firmamız özel yazılım ve sektörel yazılım alanında tüm platformlarda yazılım hizmeti vermektedir. Bugün dünyanın her yerinde kurulumlar gerçekleştiren Digikon kamu kuruluşları ve özel sektöre hizmet vermenin yanında bir çok alanda danışmanlık hizmeti vermektedir. Yazılım alanında tüm sektörlerde hizmet vermeyi planyalan firmamız sürekli yeni alanlarda Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir. Üretmiş olduğumuz yazılımlarımızı tüm ülkelerin iş dünyasına ulaştırmayı amaçlayarak, bayi ağımızı yurt içinde ve yurt dışında sürekli genişletiyoruz. Kurulduğu günden bugüne müşteri portföyünü ve çalışan sayısını artırarak sektörün en iyi şirketi olma yolunda hızla ilerliyoruz.

Misyonumuz

Hizmette ve iletişimde müşteri memnuniyetini sürekli kılmak adına kaliteyi en üst düzeyde tutarak bireylerin, kurumların, toplumun ve ülkenin gelişimine katkıda bulunmayı kurumsal iş anlayışımız olarak görüyoruz. İnovasyon faaliyetlerimiz dahil olmak üzere yapmış olduğumuz AR-GE çalışmalarıyla, teori ile uygulamayı birleştirerek sektörlerin gelişimine katkıda bulunmayı kalite politikamızın bir parçası olarak tanımlamaktayız.

Vizyonumuz

Kalite ve verimliliği her zaman ön planda tutan Digikon ülkemizde ve dünyada en iyi ve kaliteli yazılımları üretmeyi kendine vizyon olarak belirlemiş olsada ülkemizde yazılım noktasında daha iyiyerlere gelebilmek için yazılım da kullandığımız ana dillerin, işleyişin, algoritmanın temel kaynağını üretmeyi asıl vizyonu olarak benimsemektedir.

Hala karar veremediniz mi?

Karar verebilmeniz için destek ekibimiz sizlerden gelecek soruları ve talepleri bekliyor. Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.